SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!
Languages: pl

Series 1

 • Post przez thiefi » 25.04.2015
  Czemu już nie robią takich gier? Czysty miód - jeśli chodzi o grywalność, a sterowanie proste (kierunki + 1 przycisk). Ograłem setki gier. Jestem na bieżąco grając z 26 lat w gry i z całą stanowczością twierdzę, że kiedyś gry miały lepszą miodność. Wykonanie i jakość poszła do przodu, ale miodu coraz mniej. Epoka 16 bit zawsze będzie mi się bardziej podobać. Ręcznie rysowana grafika 2D niż 3D. Swos miał tak prymitywną grafikę, że aż zarąbista i bardzo czytelna.

   

 • Post przez Ojciec-Gracz » 08.09.2014
  Jakie to było miodne. Zagrywaliśmy się w to miesiącami całą paczką. Było nas 4 kumpli i robiliśmy sobie sesyjki w tą genialną grę. Syndrom "jeszcze jeden mecz" w Sensible był nagminny. Gały wypływały z oczodołów, ale twardo strzelaliśmy kolejne gole. Nawet dzisiaj mnie ta gra nie razi i o dziwo jest grywalna. Ale to już jest syndrom nostalgii :D. Tak wybitnej arkejdówki nie uświadczysz na nowych konsolach. Gra dawała dużo radości, ale i była wymagająca.

   

 • Post przez Athius » 20.05.2017
  Z tą grą spędziłem najwięcej czasu. Jak na tamte czasy to było coś niesamowitego, że wszyscy piłkarze prezentowali się mniej więcej jak w rzeczywistości. Mówimy tu o pikselowych ludkach, ale jak któryś był łysy, to w grze też nie miał włosów. Kolor skóry też się zgadzał. Jak na tamte czasy to była rewelacyjna szczegółowość. Nawet jak nie mogłem w to bezpośrednio grać, gdyż np. robiłem lekcje, jadłem obiad itp. zapuszczałem tryb menadżerski (chłopki same grały). Może jest on uproszczony w porównaniu z prawdziwymi menadżerami, gdyż mało opcji, ale najważniejsze, że bawił nie mniej jak samo granie:) Można było strzelić bramkę z połowy boiska:) Gra legenda, a jak ktoś lubi piłkę nożną to już była masakra, bo to gra na długie miesiące. Piłkarze nie mieli kleju w nogach i trzeba było wprawy, żeby nie gubić piłki co chwilę:) Dla mnie 10/10:)

   

 • Post przez Jimmy15 » 13.11.2015
  Pamiętam, że jarała mnie strasznie liczba lig, drużyn, wszystkie z prawdziwymi składami. To było coś. Najpierw Sensible Soccer, później SWOS. Ale to była gra na tamte czasy. Nie sądzę, żeby jakakolwiek kopia powtórzyła dzisiaj ten sukces.

   

 • Post przez zachi » 11.02.2010
  Znawca dawnych gier menedżerskich, które położyły podwaliny czemuś, co dziś możemy nazwać „realistyczną symulacją pracy menedżera piłkarskiego” o naszej grze pisze: Uznajmy, że elementy menago zostały zawarte w „SWoS”, ale były raczej dodatkiem, niż daniem głównym.

   

 • Post przez Neuroup » 25.04.2015
  (...) Pewnie wielu z was przytrafiła się podobna historia. Godzinami graliście w swoich czterech ścianach w SWOS, nie mając świadomości, że takich jak wy jest w Polsce i na świecie setki, a nawet tysiące. (...) Jeśli myślicie, że możecie już zaczynać grę, to jesteście w błędzie, bowiem to jeszcze nie wszystko, co społeczność SWOS ma nam do zaoferowania. Może wielu z Was było wirtuozami taktyki i grało w SWOS nie w trybie player-coach, a tylko w coach. Ofertą jest menadżer online.

 

Autor: Bliszka, Data: 05.01.2018